Blir det ny pokal i år?
Blir det ny pokal i år? Foto: Håvard Hammarstrøm

Sluttspel i Norway Cup

På denne sida har me søkt å setja opp sluttspelkampane til bømlalaga i årets Norway Cup i kronologisk rekkjefølgje.

Er her feil, eller saknar du laget ditt i denne oversikta? Då er me takksame for om du sender ein SMS til 982 50146 eller ein e-post til hah@bomlo-nytt.no. Send oss gjerne bilete frå Ekebergsletta på MMS med kodeord «tipsbn» til 2470 eller send dei på e-post på avis@bomlo-nytt.no. Skriv då namnet på fotografen og kven som er med på biletet. Det blir Norway Cup-stoff på nett og i avisa medan turneringa varer.

Me ønskjer alle bømlalaga lukke til!

Onsdag 2. august

0900 Gimse-Bremnes    7aside 14 år jenter     B   1/168-0

0900 Moster-Borg           7aside 13 år jenter   B  1/163-1

1000 Hedalen-Bremnes   7aside 15/16 år jenter B  1/1610-0

Blir det ny pokal med heim i år?
Blir det ny pokal med heim i år? Foto: Håvard Hammarstrøm

1115            Skade IL-Bremnes 2  11aside 15/16 år jenter B 1/327-6 på straffe

1200            Skjervøy-Bremnes  7aside 15/16 år gutar B 1/167-2

1400            Bremnes1-Sveio         11aside 15/16 år gutar A  1/327-0

1400            Neset FK-Bremnes 2   11aside 15/16 år gutar  A 1/323-0

1415            Sæbø IL-Moster IL  7aside 14 år gutar   B  1/162-1

1500            Bremnes 2-Sogndal IL       11aside 14 år gutar  B  1/320-3

1515            Moster-Sotra SK2           7aside 13 år gutar  B  1/81-0

1515            Haugfoss IF-Moster        7aside 13 år jenter   B  1/81-3

1600            Bremnes1-Stokke   11aside 14 år gutar  A   1/328-0

1715            Bremnes-Farsund2   11aside 18/19 år gutar   B  1/1610-0

1715            Lommedalens IL-Bremnes   11aside 17 år gutar  B  1/80-1

Torsdag 3. august

0800            Bremnes1-Gimse   11aside 15/16 år jenter   A   1/162-1

0800            Bremnes1-Waryaa Star   11aside 15/16 år gutar A  1/167-6 på straffe

0800            Moster-Ørje         7aside 13 år gutar  B  1/42-8

0900            Gjerpen IF-Bremnes1    11aside 14 år gutar  A   1/160-2

0900            Moster-Strindsklev 7aside 13 år jenter   B  1/44-5

0900            Bremnes-Follese  11aside 14 år jenter  A  1/161-3

1000            Clausenengen-Bremnes   11aside 17 år gutar  B  1/45-1

1230            Jølster-Bremnes   11aside 18/19 år gutar   B  1/81-2

1230            Røa-Bremnes1     11aside 15/16 år gutar A  1/82-0

1345            Bremnes1-Elverum1   11aside 15/16 år jenter   A   1/42-3

1455            Kolnes/Falkeid-Bremnes  11aside 17 år jenter  A  1/84-1

1500            Bremnes1-Sotra1    11aside 14 år gutar  A   1/84-2 på straffe

1845            Bergsøy-Bremnes   11aside 18/19 år gutar   B  1/44-0

Fredag 4. august

0900        Clube Pequeninos do jockey C (BRA)-Bremnes1    11aside 14 år gutar  A   1/41-0